Lenktynių automobilių parduodu / Belgium

Metai: 2008
Komanda: BMW-SAUBER F1 TEAM
Vairuotojai: Nickas HEIDFELDAS / Robertas KUBICA

„BMW-Sauber F1.08“ buvo automobilis, naudojamas 2008 m. „Formulės-1“ sezone.
„BMW-Sauber“ komanda sėkmingai startavo 2008-ųjų sezone, kai Nickas Heidfeldas Melburne finišavo antras, 5,4 sekundės atsilikęs nuo Lewiso Hamiltono „McLaren“.

Kitose Malaizijos lenktynėse Robertas Kubica finišavo antras, 19,5 sekundės atsilikęs nuo Kimi Räikköneno ir jo „Ferrari“; Greičiausią ratą įveikė ir Nickas Heidfeldas.
Bahreino „Grand Prix“ lenktynėse Kubica užėmė „pole“, vos 0,027 sekundės aplenkęs „Ferrari“ lenktynininką Felipe Massa.
Tačiau lenktynėse Kubica startavo blogai ir pirmame posūkyje pralošė Massai, o lenktynių pradžioje - ir Raikkonenui.
Kubica ir Heidfeldas finišavo už abiejų Ferarris, atitinkamai 3 ir 4 vietose.

Po Bahreino lenktynių „BMW-Sauber“ pirmavo konstruktorių čempionate, tašku lenkdamas „Ferrari“, o dviem - „McLaren-Merecedes“.

Po sėkmingos 2008 m. Sezono pradžios „BMW-Sauber“ komanda džiaugėsi galinga atlikėja grotelių priekyje.
Barselonoje Kubica užėmė 4 vietą, o Heidfeldas iš taškų liko 9.
Turkijoje abu „BMW-Sauber“ automobiliai finišavo 4 ir 5, o „Kubica“ finišavo 4 vieta.
Tačiau Kubica turėjo padaryti didelę įtaką lietaus ir įvykių pakrautame Monako „Grand Prix“ lenktynėse. Jis prilygo Heidfeldo Australijos „Grand Prix“ finišui, užimančiam 2-ąją vietą, vos 3 sekundėmis atsilikdamas nuo Lewiso Hamiltono.

Daugiau informacijos:
Silvano Caira

Galimybė atstatyti automobilį ir variklį mūsų dirbtuvėse.

Vartotojas nuo 1+ metai
OFFICINA CAIRA Kaip rodo jo pavadinimas, yra seminaras, skirtas „Formulei 1“. Vedamas šio autosporto aistros ir ypač automobilių, tapusių jo istorija. Sukurtas specialiai dabartinių lenktynių komandų automobilių tyrimams, reabilitacijai ir sertifikavimui. „Officina Caira“ taip pat teikia „Formula 1 Classic“ savininkams restaurav... Peržiūrėti vartotojo profilį